E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë takimit, pritet që minsitri Besimi t'i informojë ish kolegët e tij për proceset në MM dhe në ARM, por edhe të shprehë falënderim për kontributin e tyre në avancimin, rritjen dhe zhvillimin e Ministrisë dhe të Armatës.
Ministri Besimi në takim me ish ministrat e mbrojtjes dhe shefat e SHM të ARM-së

Ministri i Mbrojtjes, Fatmir Besimi, sot në prag të shënimit qendror të jubileut "Njëzet vite ARM" do të realizojë takim me ish ministrat e mbrojtjes dhe shefat e SHM të ARM-së.

Gjatë takimit, pritet që minsitri Besimi t'i informojë ish kolegët e tij për proceset në MM dhe në ARM, por edhe të shprehë falënderim për kontributin e tyre në avancimin, rritjen dhe zhvillimin e Ministrisë dhe të Armatës.

Publikuar: 15.08.2012 | 10:59
Lexuar: 812 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime