E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Të gjithë jemi të vetëdijshëm që kur arrijmë pranë detit ose malit ku kemi vendosur të kalojmë pushimet e këtij viti, në çantën tonë shohim që na mungon diçka, tepër e rëndësishme dhe e domosdoshme.
Edhe në plazh të vëmendshëm, kujdes mos harroni...
Është verë dhe pjesa më e madhe e njerëzve ndodhen me pushime, por ka edhe nga ata që janë duke përgatitur valixhet.

Të gjithë jemi të vetëdijshëm që kur arrijmë pranë detit ose malit ku kemi vendosur të kalojmë pushimet e këtij viti, në çantën tonë shohim që na mungon diçka, tepër e rëndësishme dhe e domosdoshme.

Kjo ndodhë nga fakti se gjithnjë nxitojmë kur përgatisim valixhet dhe në momentin e fundit harrojmë që të marrim me vete edhe furçën e dhëmbëve, e cila është një ndër sendet që harrohet më shpesh nga pushuesit.

Ndërsa në vend të parë të listës të sendeve që harrojmë poshtë çadrës së plazhit, janë syzet e diellit.

Por të shumta janë gjithashtu dhe sendet që ne gjejmë në plazh, si për shembull krem plazhi e deri tek bikinit të cilat me etiketën e çmimit ende të pa hequr, qëndrojnë varur në çadrën e plazhit.
Edhe në plazh të vëmendshëm, kujdes mos harroni...

Publikuar: 15.08.2012 | 12:10
Lexuar: 3711 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime