E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kenga qe do paraprije albumin “This is it” njelloj si filmi, shoqerohet edhe nga 5 koriste. Pak dite pas vdekjes se Jackson qarkullonin zera per kenge te gjetura ne kompjuterin e tij dhe te papublikuara me pare.
Michael Jackson, ne tetor vjen edhe albumi i riKjo do te jete vjeshta e Michael Jackson. Pas lajmit per publikimin e nje filmi-dokumentar qe do shfaqet ne fund te muajit, ne tetor vjen edhe albumi i ri i ish mbretit te pop-it.

Kenga qe do paraprije albumin “This is it” njelloj si filmi, shoqerohet edhe nga 5 koriste. Pak dite pas vdekjes se Jackson qarkullonin zera per kenge te gjetura ne kompjuterin e tij dhe te papublikuara me pare.

Sipas faqes zyrtare te Jacko edhe albumi titullohet “This is it” dhe ne te do publikohen kenge te vjetra por edhe disa pjese remix e nje poeme e recituar nga vete Michael e titulluar "Planet Earth". Kenga e pare do publikohet ne 12 tetor, ndersa i gjithe albumi 14 dite me pas.

/t.ch/

Publikuar: 25.09.2009 | 03:05
Lexuar: 1685 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
sdfghjkjhgf (12/09/2010 15:22:42) qish tam pill

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime