E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy jave pas vizites ne Izrael, Panetta theksoi para reportereve ne Pentagon rendesine e te konsideruarit te nderhyrjes ushtarake "si opsionin e fundit ne tryeze", ndersa edhe nje here i meshoi iedese se sanksioneve dhe presionit diplomatik.
Sulmi i Izraelit i ndaj Iranit?

Publikuar: 15.08.2012 | 12:43
Lexuar: 649 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime