E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për të gjithë turistët Stiniv është një bukuri përrallore që të mundëson qetësi absolute. Yllpress.com ju sjell fotot që të shihni bukurinë e rrallë të Adriatikut.
Plazhi përrallorë për qetësi absolute

Për shumë turist ky është plazhi më i mirë i detit Adriatik. Ndodhet në gjirin Stiniv në ishullin Vis.

Është që në vitin 1967 i mbrojtur me ligj si përmendore natyrore.

Nuk mund të shkosh me mjete motorike përveç se me anije, ndërsa përveç plazhit të mrekullueshëm, ka shumë vend të bukur për të ecur në këmbë.

Për të gjithë turistët, Stiniv është një bukuri përrallore që të mundëson qetësi absolute. Yllpress.com ju sjell fotot që të shihni bukurinë e rrallë të Adriatikut.

Turistët e pasur janë banuesit më të shpeshtë në këtë ishull të bukur në Kroaci.
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute
Plazhi përrallorë për qetësi absolute

Publikuar: 17.08.2012 | 16:03
Lexuar: 4001 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime