E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ivanov: Bisedimet pėr emrin vetėm nė bazė tė rezolutave tė OKB-sė

Publikuar: 26.09.2009 | 02:19
Lexuar: 800 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime