E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Stramaccioni ka dhënë shenja se ai mund ta sjellë Cassanon në ekip para fillimit të sezonit të ri në Serie A në fundjavë.
Stramaccioni shpreson ta transferojë Cassanon


Trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, është i interesuar ta sjellë në radhët e veta sulmuesin e Milanit, Antonio Cassano.

Stramaccioni ka dhënë shenja se ai mund ta sjellë Cassanon në ekip para fillimit të sezonit të ri në Serie A në fundjavë.

“Cassano? Vetëm them se Interi duhet të kompletohet, kjo është një fakt”.

“[Kemi kohë] Nga tash deri më 31 gusht, por më 26 gusht, kur kampionati të fillojë, dikush do të vijë, do të shohim”, ka qeshur Stramaccioni

Publikuar: 20.08.2012 | 19:04
Lexuar: 824 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime