E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Albumi ka debutuar në vendin e dytë në listën e 200 singleave në Billboard duke shitur 89 000 kopje në javën e parë. 500 000 kopje i ka shitur albumi deri më tani.
Demi Lovato nuk është më adoleshente
Këngëtarja dhe aktorja tinejxhere, Demi Lovato nuk mund të konsiderohet më adoleshente pasi që të hënën ajo i ka mbushur fiks 20 vjet.

Tash anëtarë e jurisë së X –Factor, ndërsa kishte realizuar albumin e saj “Don’t Forget” me 23 shtator të 2008.

Albumi ka debutuar në vendin e dytë në listën e 200 singleave në Billboard duke shitur 89 000 kopje në javën e parë. 500 000 kopje i ka shitur albumi deri më tani.

Publikuar: 21.08.2012 | 23:55
Lexuar: 1373 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime