E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përshtypjet e para të të dyja palëve janë pozitive dhe presin që së bashku të arrijnë të realizojnë ambiciet e klubit në sezonin e ri.
Artim Shaqiri prezentohet te ShkëndijaPas ditë më parë u arrit marëveshja për bashkëpunim një-vejcar, të ejnten në zyrat e klubit në Tetovë, drejtuesit e Shkëndijës prezantuan para mediave trajnerin e tyre të ri, Artim Shaqirin.

Përshtypjet e para të të dyja palëve janë pozitive dhe presin që së bashku të arrijnë të realizojnë ambiciet e klubit në sezonin e ri.

Trajneri, Shaqiri, u shpreh i emocionuar me rastin e dhënë për të drejtuar ekipin 'kuqezi', ndërsa paralajmëroi se Shkëndija do të kërkojë titullin e dyfishtë, kampionatin dhe Kupën e Maqedonisë.

Njëkohësisht, ai shtoi se pret mbështetje të mëdhe nga 'Ballistët' të cilët cipas tij janë pjesë e rëndësishme e skuadrës
Artim Shaqiri prezentohet te Shkëndija
Artim Shaqiri prezentohet te Shkëndija
Artim Shaqiri prezentohet te Shkëndija
Artim Shaqiri prezentohet te Shkëndija

Publikuar: 23.08.2012 | 17:28
Lexuar: 1588 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
besim hajdari (12/01/2013 18:29:32) tegjth fjalen e kam per nderim nexhipn shum lojtar i mir ashte kur luan kundr shkndis po eves krijesin e shkndis cka boni ndrimi per shkndin por shum mir ekena na tetovart se lotart tan nuk i beshtetm sikur te kishm nebij mustafin qe e donte me zemr skuadrn ejo per para ...,,,///\\\\

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime