E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Filluan studimet e disperzuara tė USHT-sė nė Shkup

Publikuar: 29.09.2009 | 04:42
Lexuar: 3107 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ardita (14/08/2010 22:02:47) .. ktu po permenden se jan hapur disa dege .. po nuk po ceken cilat ... a ka mundsii per pergjigje sa me te shpejt ???

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime