E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dyshja janë parë duke ecur rrugës me Jason përderisa edhe burimet afër saj kanë thënë se ajo është e lumtur me të dashurin e ri.
E lumtur me lidhjen
Bukuroshja Britney Spears pavarësisht thashethemeve për një ndarje me Jason Trawick , duket se po ja kalon shumë mirë më të.

Dyshja janë parë duke ecur rrugës me Jason përderisa edhe burimet afër saj kanë thënë se ajo është e lumtur me të dashurin e ri.

Këngëtarja ka bërë edhe shoping me Jason përderisa kanë shijuar edhe një darkë të mirë në njërin prej restoranëve të njohur të Los Angeles.

Publikuar: 28.08.2012 | 08:52
Lexuar: 1303 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime