E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pjesė tė enciklopedisė, tė papranueshme edhe pėr LSDM-nė

Publikuar: 29.09.2009 | 21:04
Lexuar: 818 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
jaruga (07/10/2009 00:15:05) edhe ky dikur ka qene ma i vrazdte se ky i sodit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime