E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Portugezi u pa gjatë ceremonisë duke qeshur dhe bashkëbiseduar me zë të ulët me supermodelen ruse gjatë të gjithë kohës, i pashqetësuar për çfarë po ndodhte përreth tij.
Irina i nxjerr për ta qetësuar Ronaldon

Cristiano Ronaldo u duk i painteresuar për çmimin e Futbollitit Europian të Vitit, në ceremoninë e zhvilluar të enjten, pas hedhjes së shortit të grupeve të Champions League.

Arsyeja ishte e qartë, Irina Shayk, e cila shkëlqeu përkrah madrilenit, ndërsa çmimi i lakmuar i shkoi katalanasit Andres Iniesta.

Portugezi u pa gjatë ceremonisë duke qeshur dhe bashkëbiseduar me zë të ulët me supermodelen ruse gjatë të gjithë kohës, i pashqetësuar për çfarë po ndodhte përreth tij.

Me Irina Shayk që konsiderohet gjerësisht si një prej femrave më të bukura në planet, është e vështirë që të fajësosh 26-vjeçarin për shpërqendrimin e tij.
Irina i nxjerr për ta qetësuar Ronaldon
Irina i nxjerr për ta qetësuar Ronaldon

Publikuar: 31.08.2012 | 16:09
Lexuar: 1622 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime