E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tema e martesës është shfaqur që në muajt e parë të lidhjes, që është një hap i madh sa i takon Robbiet - ai ka kuptuar se e ka takuar të duhurën”, ka thënë burimi.
Williams dëshiron të martohetYlli i muzikës pop, Robbie Williams, dëshiron aq shumë të kurorëzohet me të dashurën e tij Ayda Field, por aktorja refuzon të martohet.
“Ayda e dashuron Robbien me gjithë zemër dhe do të bënte gjithçka për të, përveç të ecë para altarit.

Tema e martesës është shfaqur që në muajt e parë të lidhjes, që është një hap i madh sa i takon Robbiet - ai ka kuptuar se e ka takuar të duhurën”, ka thënë burimi.

“Ai do të dëshironte martesë. Vërtet kjo do ta bënte jetën e tij komplete, pas gjithë çmendurisë që ka kaluar. Por Ayda e ka parë nënën e saj duke u divorcuar dy herë dhe është e njohur me dhimbjen që kjo shkakton. Ajo nuk dëshiron të ecë në të njëjtën rrugë”, ka thënë burimi për revistën britanike More.


Publikuar: 30.09.2009 | 03:24
Lexuar: 1359 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime