E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

MB: 20 vatra aktive zjarri, Noka: Situata jo alarmante, nėn kontroll

Publikuar: 02.09.2012 | 08:37
Lexuar: 984 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime