E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

SH.F. ‘7 marsi’, emėrtohet nė Adem Jashari

Publikuar: 05.09.2012 | 15:23
Lexuar: 2376 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime