E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në një video që qarkullon në internet tregohet e gjithë skena. Bëhet fjalë për zhvillimin e një ore mësimi në Rusi, vendi dhe data e ndodhisë nuk është përcaktuar.
Profesori e ofendon, vajza e vogël e “hedh K.O”


Ofendohet nga profesori i saj i anglishtes përpara klasës dhe vajza e vogël pa u menduar dy herë e ka goditur atë…duke e lënë pa frymë për pak sekonda.

Në një video që qarkullon në internet tregohet e gjithë skena. Bëhet fjalë për zhvillimin e një ore mësimi në Rusi, vendi dhe data e ndodhisë nuk është përcaktuar.

Në video duket qartë profesori që ofendon vajzën e vogël e cila nuk kuptonte shpjegimin e tij. Si kundërpërgjigje, vajza e vogël, pasi hesht e dëgjon ofendimet e profesorit për pak momente, e godet atë me shkelm në mes të këmbëve e më pas del me vrap nga klasa.

Publikuar: 06.09.2012 | 14:22
Lexuar: 1261 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime