E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

24-vjeçarja e ka bërë këtë ndryshim me rastin e MTV Video Music Awards, që do të mbahet në Staples Center të Los Angeles ditën e enjte.
Rihanna pret flokët shumë shkurt

Rihanna i ka mësuar fansat e saj me ndryshimin e shpeshtë të modelit dhe ngjyrës së flokëve, por kësaj radhe këngëtarja e famshme i ka lënë të gjithë me gojë hapur falë një prerjeje shumë shkurt.

24-vjeçarja e ka bërë këtë ndryshim me rastin e MTV Video Music Awards, që do të mbahet në Staples Center të Los Angeles ditën e enjte.

Gjthsesi, Rihanna është parë me flokë të shkurtra edhe në filmin Battleship në fillim të këtij viti.

Cuditërisht ajo nuk ka shkruajtur asgjë për të paralajmëruar një ndryshim të tillë në Twitter, ku zakonisht flet për gjithçka të re në jetën e saj.

Publikuar: 07.09.2012 | 11:37
Lexuar: 1005 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime