E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Deputetët e opozitës para pauzës u prononcuan se do ta mbështesin këtë Ligj, i cili është i rëndësishëm për eurointegrimet e Republikës së Maqedonisë.
Kuvendi e miratoi Ligjin për ndjekjen e komunikimeve
Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot me 96 vota "për", pa të përmbajtur dhe kundër, e miratoi Ligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për ndjekjen e komunikimeve.

Deputetët e opozitës para pauzës u prononcuan se do ta mbështesin këtë Ligj, i cili është i rëndësishëm për eurointegrimet e Republikës së Maqedonisë.

Kuvendi do ta vazhdojë punën e seancës së 40-të me diskutimin për Propozim ligjin për lëndë të para minerale në leximin e parë.

Publikuar: 13.09.2012 | 13:46
Lexuar: 645 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime