E shtunë, 29.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sheen dhe Lohan, sė bashku pėr ‘Scary Movie 5’

Publikuar: 14.09.2012 | 23:33
Lexuar: 764 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime