E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bëhet fjalë për objekt bashkëkohor shëndetësor, i cili ndërtohet sipas standadeve më të reja për këtë lloj të spitaleve dhe do të jetë tërësisht i pajisur.
Fillon ndërtimi i objektit të ri në Institutin për sëmundje të mushkërinjve
Kryeministri Nikolla Gruevski së bashku me ministrin e Shëndetësisë Nikolla Todorov dhe zëvendës-ministrin Jovica Andovski do ta vizitojnë Institutin për sëmundje të mushkërinjve në Kozle, ku fillojnë aktivitete ndërtimore për ndërtimin e objektit të ri.

Bëhet fjalë për objekt bashkëkohor shëndetësor, i cili ndërtohet sipas standadeve më të reja për këtë lloj të spitaleve dhe do të jetë tërësisht i pajisur.

Publikuar: 15.09.2012 | 13:34
Lexuar: 902 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime