E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një rekord botëror. Të udhëhequr nga piloti i Formula 1, Felipe Massa, karvani i gjatë është vënë në lëvizje. Mes tyre ka pasur disa ekzemplarë të paçmueshëm.
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend
Një det i kuq mbi goma. 964 Ferrari janë mbledhur së bashku në fundjavë në Silverstone, pista e Formula 1 në Angli.

Një rekord botëror. Të udhëhequr nga piloti i Formula 1, Felipe Massa, karvani i gjatë është vënë në lëvizje. Mes tyre ka pasur disa ekzemplarë të paçmueshëm.

Rekordi i vjetër ishte vendosur në vitin 2008 në Fuji të Japonisë. Atëherë ishin mbledhur bashkë vetëm 490 Ferrari.
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend
Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend

Publikuar: 17.09.2012 | 22:07
Lexuar: 1633 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime