E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė UEJL filloi java orientuese pėr studentėt e rinj

Publikuar: 18.09.2012 | 14:50
Lexuar: 1002 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime