E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot janë realizuar në një fermë në Devon, Britani e Madhe.
Qeni që di të kujdeset për tufën e tij (FOTO)
Jess është një qen delesh, që kujdeset për tufën jashtë imagjinatës së gjithkujt. Jess ushqen përmes një shishe një qengj të vogël, të mbetur jetim.

Fotot janë realizuar në një fermë në Devon, Britani e Madhe.

Qeni 10 vjeçar është mësuar gjithë jetën me dele dhe lidhja me këtë qengj është shumë e fortë.
Qeni që di të kujdeset vërtet për tufën e tij
Qeni që di të kujdeset vërtet për tufën e tij
Qeni që di të kujdeset vërtet për tufën e tij
Qeni që di të kujdeset vërtet për tufën e tij

Publikuar: 18.09.2012 | 21:00
Lexuar: 7423 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime