E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në fakt "krijesa e çuditshme" ngjan më shumë me një bunker, megjithatë duket që është moderne. "Verbandkammer është krijuar që të plotësojë nevojat e njerëzve.
Zyra në të cilën mund të jetosh

Nëse jeni aq shumë të ngarkuar me punë, sa mendoni se duhet të flini në zyrë, ja zgjidhja.

Kjo që shihni në foto, ka mjaftueshëm hapësirë për të ngrënë, fjetur dhe punuar.

"Shtëpia" është ndërtuar nga dy arkitektë belgë dhe njihet me emrin "Verbandkammer".

Në fakt "krijesa e çuditshme" ngjan më shumë me një bunker, megjithatë duket që është moderne. "Verbandkammer është krijuar që të plotësojë nevojat e njerëzve.

Ajo mund të çmontohet dhe montohet shumë lehtë, ndaj nëse dikush mendon ta çojë diku, mund ta bëjë këtë pa asnjë problem",-tha një nga krijuesit, Nilsson Pflugfelder.
Zyra në të cilën mund të jetosh
Zyra në të cilën mund të jetosh
Zyra në të cilën mund të jetosh
Zyra në të cilën mund të jetosh
Zyra në të cilën mund të jetosh

Publikuar: 19.09.2012 | 15:29
Lexuar: 1528 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime