E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ēako refuzon psikologen e gjykatės

Publikuar: 06.10.2009 | 02:14
Lexuar: 1645 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ida (07/04/2010 23:08:34) po Inva nuk e pranoi njeher se ishte me Ramadanin tash thuhet se dashuri ne shikim te pare ne martesen e vajzes se Vera Grabockes,nuk jam kunder nje dashurie sepse dashuria nuk pyet e martuar pa martuar dhe nuk mund ta gjykosh askend,ajo lind aty per aty,por Pirro esht llokum djal,sdi si ka mund te ja kthen shpinen

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime