E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Te gjithe qe e rrethonin e dinin se do behej i tille. Enkel Zhuti, balerini i pare shqiptar ne Itali eshte nderuar disa here me cmimin si artisti me i mire i vitit.
Enkel Zhuti, nje balerin i suksesshem ne Itali

Publikuar: 06.10.2009 | 12:51
Lexuar: 2965 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime