E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Autobusi-shtėpi, mė luksozi nė botė, kushton 1.5 milion euro

Publikuar: 23.09.2012 | 19:37
Lexuar: 5310 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime