E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ti je shumė e shėndoshė pėr tė bėrė vrasje (FOTO)

Publikuar: 24.09.2012 | 07:21
Lexuar: 3170 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ggdyug (06/12/2012 18:07:37) oo zott sa e trashhh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime