E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Gjithë kohën femrat dëshirojnë të duken më së miri. Ndonëse unë preferoj të jem më natyrale këto ditë, unë më parë kam provuar botoks, kam provuar gjithçka dhe do të provoj edhe në të ardhmen që ta ruaj bukurinë”, ka shtuar Kylie.
Botoks, për fytyrën pa rrudha

Ylli i muzikës pop, Kylie Minogue, ka pranuar se ka përdorur botoks për të ruajtur fytyrën e saj pa rrudha. 44-vjeçarja australiane thotë se ka injektuar preparatin duke dashur të ruajë bukurinë, edhe pse preferon të jetë natyrale aq sa mundet. “Nuk jam nga ato që them ‘nuk duhet ta bëni këtë’. Secili në mënyrë individuale mund të bëjë çfarë të dojë”, tha ajo për revistën e njohur “Elle”.

“Gjithë kohën femrat dëshirojnë të duken më së miri. Ndonëse unë preferoj të jem më natyrale këto ditë, unë më parë kam provuar botoks, kam provuar gjithçka dhe do të provoj edhe në të ardhmen që ta ruaj bukurinë”, ka shtuar Kylie.

Publikuar: 25.09.2012 | 08:13
Lexuar: 1272 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime