E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tani ndërtesa 74 vjeçare është rikonstruktuar duke u transformuar në një banesë spektakolare.
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne (FOTO)
Në mes të një fushe në Belgjikë, kjo strukturë e përdorur dikur nga nazistët si një kullë vëzhgimi, është kthyer në një shtëpi moderne.

Kulla është rreth 30 metra e lartë.

Tani ndërtesa 74 vjeçare është rikonstruktuar duke u transformuar në një banesë spektakolare.

Brenda ka gjashtë kate, një ashensor, si dhe një tarracë të mrekullueshme, që natyrisht të ofron pamje në 360 gradë.
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne
Kulla e nazistëve kthehet në një shtëpi moderne

Publikuar: 26.09.2012 | 05:36
Lexuar: 5084 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime