E enjte, 29.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vajzat e fshatit zhvishen lakuriq pėr bamirėsi (FOTO)

Publikuar: 26.09.2012 | 09:51
Lexuar: 5722 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
zaza (06/02/2013 18:42:32) sa gjest

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime