E enjte, 19.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press


Publikuar: 26.09.2012 | 11:43
Lexuar: 1026 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hazbi (13/11/2013 21:54:23) sot ne mengjes kur u zgjova mu ujtua se neser duhet te shkoj ne teatr

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime