E premte, 24.11.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ēairi nis projektin pėr arsimimin e personave tė rritur

Publikuar: 26.09.2012 | 16:14
Lexuar: 797 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime