E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja pozoi në disa fotografi joshëse, në pishinën e shtëpisë së saj në Los Anxhelos, duke dëshmuar edhe një herë qartësisht linjat e saj të mrekullueshme.
Denise, një 41-vjeçare e mrekullueshme


Aktorja amerikane Denise Richards fitoi famë ndërkombëtare me rolin e saj të luajtur në një prej serive të “Agjentit 007”.

Njëkohësisht e njohur si ish-gruaja e hollivudianit Charlie Sheen, me të cilin ka dy fëmijë, Denise mund të fitojë tashmë famë edhe për një arsye të tretë… linjat e saj.

Aktorja pozoi në disa fotografi joshëse, në pishinën e shtëpisë së saj në Los Anxhelos, duke dëshmuar edhe një herë qartësisht linjat e saj të mrekullueshme.

Ndonëse 41-vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, Richards ka një trup që do të ishte i lakmuar përfshi nga shumë 20-vjeçare.
Denise, një 41-vjeçare e mrekullueshme
Denise, një 41-vjeçare e mrekullueshme
Denise, një 41-vjeçare e mrekullueshme

Publikuar: 27.09.2012 | 04:36
Lexuar: 1226 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime