E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kulmi i acarimit të raporteve kishte arritur kur përfaqësuesi spanjoll ishte lënë në bankinë në ndeshje me Manchester Cityt, si dënim për paraqitjen e zbehtë të tij në La Liga.
Ramosi pajtohet me MourinhonMosmarrëveshjet në mes të mbrojtësit spanjoll Sergio Ramos me trajnerin e Real Madridit, Jose Mourinho kanë marrë fund. Sipas medieve spanjolle, dyshja ia ka shtrënguar dorën njëri tjetrit duke sqaruar gjithçka.

Kulmi i acarimit të raporteve kishte arritur kur përfaqësuesi spanjoll ishte lënë në bankinë në ndeshje me Manchester Cityt, si dënim për paraqitjen e zbehtë të tij në La Liga.

Por, Ramos u rikthye furishëm ndaj Rayo Vallecanos dhe shfaqi siguri, si zakonisht. Me këtë rast marrin fund spekulimet për një transferim të tij të mundshëm në Manchester City, siç raportonin mediat britanike.

Publikuar: 27.09.2012 | 08:49
Lexuar: 749 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime