E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Transvestitja më e paguar në Itali, me origjinë turke por e lindur në Milano, tani jo vetëm që është larg nga vështirësitë ekonomike të ditëve të hershme, por ka edhe një reputacion të padiskutueshëm.
Transvestitja boton libër: Endrra ime? Të isha femër e bukurTransvestitja më e paguar në Itali, me origjinë turke por e lindur në Milano, tani jo vetëm që është larg nga vështirësitë ekonomike të ditëve të hershme, por ka edhe një reputacion të padiskutueshëm.

Të cilin, duket se e ka rritur së fundmi, edhe me librin autobiografik të shkruar prej saj e që mban titullin “Efe”.

Brenda faqeve të të cilit, gjithkush mund të gjejë sensacionet e një njeriu që jeton si trans, gjithçka ndjen ndaj vetes, por dhe ndaj të tjerëve.

“Ëndrra ime? Gjithmonë kam dashur të jem një femër e bukur. Por dhe të jem e famshme. Gjëra të cilat i kam siguruar”, mësohet të ketë shkruar ajo në këtë libër.

Publikuar: 27.09.2012 | 09:02
Lexuar: 1406 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime