E mërkurë, 21.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

SHKA Jehona e Malėsisė sė Sharrit nė Festivalin e folklorit burimor “Kushtrimet e Karadakut”

Publikuar: 27.09.2012 | 19:31
Lexuar: 3109 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime