E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktualisht, vlera e virgjerisë ka arritur në 155 mijë dollarë. Duke mohuar se është një prostitutë, vajza thotë se vazhdon të besojë te dashuria, por kjo "bamirësi" do të përmirësojë botën në të cilën jeton.
Shet virgjërinë për të ndihmuar të varfërit (Foto)


Një studente braziliane ka vendosur të shesë virgjërinë e saj në mënyrë që të ndihmojë të varfërit.

Një mënyrë e pazakontë për të bërë bamirësi apo jo? 20-vjeçarja, Catarina Migliorini thotë se shumën e mbledhur nga ankandi do ta përdorë për të ndihmuar familjet e varfëra në shtetin e Santa Katarinës në Jug të Brazilit, ku edhe ajo banon.

Aktualisht, vlera e virgjerisë ka arritur në 155 mijë dollarë. Duke mohuar se është një prostitutë, vajza thotë se vazhdon të besojë te dashuria, por kjo "bamirësi" do të përmirësojë botën në të cilën jeton.

Nisma e saj ka ngjallur debate të shumta, sepse ajo ka vendosur që të filmojë përvojën e saj të veçantë, për llogari të një televizioni australian dokumentarësh, që ka vendosur ta paguajë vetë vajzën me një shumë që nuk bëhet e ditur. (Dailymail)
Catarina Migliorini
Catarina Migliorini
Catarina Migliorini
Catarina Migliorini
Catarina Migliorini
Catarina Migliorini

Publikuar: 29.09.2012 | 06:53
Lexuar: 2528 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime