E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkurorëzimi i martesës me aktoren i ka dhënë më tepër kohë të lirë Cutcher që t’i përkushtohet karrierës së tij si aktor. Në telefilm Kutcher luan rolin e pasanikut Walden Schmidt.
Pas Moore, Kutcher në shtrat me Miley Cyrus


Pas ndarjes me Dami Moore, Ashton Kutcher përfundon në shtrat me Miley Cyrus…vetëm në film. Bëhet fjalë për serialin televiziv amerikan “Two and a half men”, ku që të dy janë protagonist.

Shkurorëzimi i martesës me aktoren i ka dhënë më tepër kohë të lirë Cutcher që t’i përkushtohet karrierës së tij si aktor. Në telefilm Kutcher luan rolin e pasanikut Walden Schmidt.

Kutcher si Walden dhe Cyrus si Missi do të jenë protagonistët e edicionit të dhjetë të serialit komedi “Two and a half men”.


Pas skandaleve me jetën personale dhe pas abuzimit me drogën dhe alkoolin, Sheen u pushua nga producentët e serialit të mirënjohur dhe pasuesi i tij u vendos të ishte Kutcher. Ndërkohë, Miley Cyrus luan Missi-n.
Pas Moore, Kutcher në shtrat me Miley Cyrus

Publikuar: 30.09.2012 | 14:08
Lexuar: 1701 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime