E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mund tju duket e cuditshme por pas finales së superkupës në pekin mu krijua ideja që ky është viti ynë. Juventusi është një skuadër solide, Milani dhe Interi janë gjithashtu në garë për titull, por këtë vit kemi një super Sapoli.
Cavani: Dua të arrij Messin e Ronaldon


Nuk dëshiron ta përmend fjalën kampion, por Edinson Cavani beson shumë te fakti që Napoli i tij mund të jetë rivali numër një i Juventusit në luftën për titull. uruguajani është inteligjent si në fushë dhe jashtë saj dhe për këtë arsye di të vlerësojë kualitetet e skuadrës.

Mund tju duket e cuditshme por pas finales së superkupës në pekin mu krijua ideja që ky është viti ynë. Juventusi është një skuadër solide, Milani dhe Interi janë gjithashtu në garë për titull, por këtë vit kemi një super Sapoli.

Tifozët kanë filluar të ëndërrojnë duke krahasuar el matador me Maradonën, dhe për sulmuesin gjithcka ka një shpjegim. Gjithashtu ai është i vetëdijshëm me faktin që është një futbollist i rëndësishëm për trajnerin Mazarri dhe skuadrën.

Tifozët e Napolit shohin tek unë atë që mund ti cojë tek fitorja, ashtu sic ndodhi me Maradonën. Mendoj se është dicka e bukur të përjetosh këto emocione. Mendoj që meritat më të mëdha i takojnë Mazzarrit që gjithmonë ka patur besim tek unë. Ai më bindi të vija tek Napoli me një telefonatë në 2010 dhe mund të them me bindje të plotë që ajo ishte zgjedhja e duhur.

Përsa i përket formës së tij el matador nuk vendos limite duke treguar objektivat personal.

Stërvitem cdo ditë me intensitet për të arritur nivelin e Leo Mesit dhe Cristiano Ronaldos. Këtë mund ta arrij vetëm nëse fitoj trofe me Napolin, që është edhe objektivi kryesor.

Publikuar: 02.10.2012 | 13:46
Lexuar: 864 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime