E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Incident nė njė autobus tė NPQ-sė, lėndohen tre persona, nėntė arrestohen

Publikuar: 05.10.2012 | 15:28
Lexuar: 948 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime