E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çmimi për një natë në Likuliku Lagoon Resort fillon nga 590 euro.
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime


Një vend i mrekullueshëm ekzotik në ishullin Fidxhi është vendi ideal për pushime në tetor.

Me plazhe pa fund dhe rërë kristal në oqenanin e pafund gjendet një resort që ju ofron një tretman të pa parë, me basene vende për shëtitje dhe një ushqim të veçantë.

Çmimi për një natë në Likuliku Lagoon Resort fillon nga 590 euro.
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime
Likuliku Lagoon Resort një vend ideal për pushime

Publikuar: 05.10.2012 | 16:58
Lexuar: 2721 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime