E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mirush Kabashi, triumf edhe nė not

Publikuar: 10.10.2009 | 16:57
Lexuar: 1575 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Kpllan (20/11/2011 19:16:36) Me vije shume mire qe artisti i popullit MIRUSH KABASHI gjendet
ne forme te shkelqyer shendetsore,dhashte zoti jete te gjat dhe shendet ju deshiron Kapllan Berisha nga diaspora CH mbetshit me gjithe te mirat dhe shume sukses!!!!!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime