E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Më pas avokati i është përgjigjur me ironi medias: Nuk kam qenë asnjëherë i mirë në grushta.
Dënohet 15 vjet burg, godet me grushta avokatin e tij (Video)
Të bësh avokatin është një punë e vështirë.

Përveç stresit të shumë impenjimeve është dhe rreziku se mund të kesh të bësh me klientë të pakënaqur.

Eh, këtë e di mirë Dan Hall, avokat në Karolinën e Jugut, i cili kishte marr në mnrojtje Lamarcu ëilliamson, i akuzuar për vjedhje, drogë dhe dhunë seksuale.

Procesi ishte në fazën e tij përfundimtare.

Gjykatësi lexoi sentencën me një dënim 15 vjet burg.

Lamarcus i nxorri inatin avokatit të tij duke e goditur me grushte. Më pas avokati i është përgjigjur me ironi medias: Nuk kam qenë asnjëherë i mirë në grushta.

Publikuar: 06.10.2012 | 16:56
Lexuar: 991 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime