E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cėrvenkovski: Gruevski dhe Ahmeti le ti japin fund kėtij CIRKU

Publikuar: 06.10.2012 | 18:11
Lexuar: 583 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime