E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ish-ylli i Barcelonës e realizoi golin e vetëm dhe të fitores për klubin e tij Atletico MG në ndeshjen ndaj Figuirenses, i cili ishte i jashtëzakonshëm.
Ronaldinho rikthehet me supergol
Legjenda braziliane e futbollit, një prej lojtarëve më të mirë në histori të këtij sporti, Ronaldinho, ka shfaqur edhe një herë cilësitë e tij duke realizuar pavarësisht moshës dhe formës një super gol nga më se 30 metra.

Ish-ylli i Barcelonës e realizoi golin e vetëm dhe të fitores për klubin e tij Atletico MG në ndeshjen ndaj Figuirenses, i cili ishte i jashtëzakonshëm.

Ronaldinho e vërtetoi tezën se është lindur me top kur pasi shmangu një lojtar kundërshtar, me pjesën e brendshme të tij e goditi topin, shoqëruar me një qetësi të jashtëzakonshme të brendshme të tij, që në fund rezultoi me topin në rrjetë, pas një trajektoreje që vërtet edhe fizikantët vështirë do ta kishin ta studionin dhe të japin një përgjigjie për të.

Publikuar: 07.10.2012 | 11:02
Lexuar: 682 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime