E hënë, 15.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė dasmė e rrallė ēame nė Xhafzotaj

Publikuar: 11.10.2009 | 21:58
Lexuar: 4283 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
izeti (15/10/2009 00:16:22) urime ciftit te ri u trashegofshin.ky tekst eshte per tu pershendetur se familja alushi me siguri do te ringjallin traditat e dasmes shqiptare.urime urime
entela (20/03/2010 00:23:43) na behet qejfin qe degjojme gezime te tilla,aq me teper per ne qe jemi cam.urime dhe trashegime

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime