E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ali Ahmeti, politikan model i trojeve shqiptare

Publikuar: 12.10.2009 | 15:39
Lexuar: 3725 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
FATMIR DEMIRI (13/10/2009 06:18:43) PO ME NE FUND VERTET JU KUJTUA DIKUJT QE PASKA EDHE NJE LEGJEND TE GJALL .ME MIR TASH SE SA KURRE
Jetmir (14/10/2009 03:54:07) Vertet e falmderoj nga zemra Z.Duka ky eshte gjesti me i vogel qe i kushtohet te madhi ton Z.ALI AHMETI shpresojm qe ne te ardhmen edhe nje film dokumentar qe nga jeta femijreore e deri me sot...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime