E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kur Fan Noli Kėrkonte Nuse...

Publikuar: 12.10.2009 | 16:28
Lexuar: 3397 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ermira (13/10/2009 21:04:37) sa i mire eshte noli, gjynah qe e kane lane pa nuse
ANA (02/11/2009 19:09:48) KA LEZET EDHE UN SDO MARTOHEM....
tomi (21/11/2012 00:27:20) noli nje njeri qe duhet te jemi krenar,krioi demokracine e par shqiptare ..

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime